Skulptur grand tour Horus
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, 1800-tal, Horus, sk. grand tour, stenmassa, höjd ca 42 cm
Kuntoraportti
Skador och lagningar
866483
Päivämäärä:
2021-01-23