Matisse färglitografi
2021-01-19
866448
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRI MATISSE, efter, "Poissons chinois", Verve no 35-36, 1958, färglitografi, signerad och daterad i trycket, bildmått ca 31,5x15 cm