Broscher
2021-01-19
866441
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BROSCHER, 11 st., varav 10 st i silver och delvis låghaltigt, bl a filigranarbete, en i förgyllt sterlingsilver, stämplad Bengt Hallberg, copy efter forntida smycke
Brosch i oädel metall omarbetat skärpspänne