Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EBBA VON WACHENFELDT, vas, unik, gröntonat glas, påklippt dekor av blad och blommor i blått och lila, signerad och daterad 1996, höjd ca 17 cm
866425
2021-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här