Edition Amour Gucci Flora Scarf Vintage
Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GUCCI, Flora, scarf, vintage, silke, vit botten med blå bård, polykrom dekorspegel med blommor, bladverk och fjärilar, signerad V. Acconero, diam ca 88x88 cm, äldre ficka medföljer
Zustandsbeschreibung
Fint bruksskick.
866394
2021-02-07