Anita Fröding oljemålning
2021-01-26
866322
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Dagar bland berg", monogramsignerad, olja på duk, ca 80x100 cm