Oidentifierad konstnär oljemålning
2021-01-19
866204
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad, olja på duk, 90x60 cm
Krackeleringar