Klubbat för:
5 400 SEK
5 000 SEK
EERO AARNIO, fåtölj, "Pastilli", formgiven 1967, Asko, Finland, gult glasfiber, sitthöjd ca 34, diameter 92 cm
Slitage, repor, fläckar
866166
2021-01-19