Taklampa
2021-01-19
866165
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FERRUCCIO LAVIANI, modell, BIG FL/Y, taklampa, för Kartell, samtida, grön plast, diameter 83 cm
smärre slitage med mindre repor, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen