Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
BENGT BERGLUND, skulptur, Gustavsberg, delvis glaserat stengods, signerad samt daterad Bengt Berglund -63, samt med studiohanden, Gustavsberg, höjd 15 cm
Bruksspår
866127
2021-01-30