John Erik Franzén färglitografi
2021-01-19
866071
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): Motorcykel, monogramsignerad och daterade JEF 1998, numrerad PT, färglitografi, bildmått ca 19x22 cm