Peter Dahl ur Fredmans Epistlar
2021-01-19
866067
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahll, färglitografi, ca 43x29 cm