Peter Dahl färglitografi
2021-01-18
866066
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahll, färglitografi, ca 43x29 cm