Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GIOTTO STOPPINO, tidningsställ, Kartell, Milano, plast, stämpelmärkt, höjd ca 35, 40x20 cm
Repor, blekt, spricka samt avslag, lagning
866004
2021-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här