Carl Köhler
2021-01-18
865889
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CARL KÖHLER (1919-2006): "Ryttaren", signerad, olja på pannå, ca 56x68 cm