Uno Vallman
2021-01-18
865886
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad och daterad Uno Vallman 1977, pastell, ca 50 x 63 cm