Anders Udd
2021-01-21
865821
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): "Husen på klippan", signerad och numrerad 15/50, giclee print, bildmått ca 39,5x39,5 cm
Oramat blad