Olle Nordberg oljemålning
2021-01-19
865666
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): "Nyheter", signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 38x46 cm