Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Vinterlandskap med släda signerad V Kliuchnikov, daterad a tergo -09, olja på duk, ca 23x32 cm, oramad
Kuntoraportti
865611
Päivämäärä:
2021-01-21