Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2021-01-21
865609
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Domherre, signerad V Kliuchnikov, daterad a tergo 2019, olja på duk, ca 24x33 cm, oramad