Bengt Lindström litografi
2021-01-19
865363
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Lindström, 270/300, färglitografi, bladmått 54x76 cm