Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
RAY STALJE (född 1947), blyertsteckningar, 2 st, signerade och daterade 1987 och 2006, kompositioner, 29x29 cm respektive 27x34 cm.
Fint skick, ej examinerade ur ramar.
865187
2021-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här