Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
HENRI de TOULOUSE LAUTREC (1864-1901): efter, numrerad 352/650, "Henri Deschamps grav. lith - Mourlot imp. 74". litografisk affisch, ca 65 x 50 cm.
Gulnad
865155
2021-01-18