Roland Svensson litografi
2021-01-18
865143
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad samt numrerad 340/360, färglitografi, bildmått ca 30x46 cm
Gulnad