Ljuskrona
2021-01-18
865104
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokostil, höjd ca 78, diameter 55 cm
Slitage, saknar prismor