Spegellampett 1800-tal
2021-01-20
865005
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPEGELLAMPETT, 1850-tal, förgylld, pärlbandsdekor, pastellagedekor, två ljusarmar, ca 60x37 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken