Utelampa
2021-01-18
864842
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
UTELAMPA, smide 1900-tal, för montage på fasad, skärm med olikfärgat glas, höjd ca 40, längd 40 cm
Patina, slitage
ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen