Soffa Zanotta
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SOFFA, modell Grand Italia, formgiven av Paolo Lomazzi, Jonathan De Pas & Donato D´Urbino för Zanotta Italien, formginingsår 1979, stomme i formgjuten aluminium, lösa plymåer i vitt sinn, längd ca 185 cm
Smärre slitage, märken, smuts, repor
864826
2021-01-21