Tallrikar Kina
2021-01-23
864817
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TALLRIKAR, 10 st., Kina, 1900-talets första hälft, trä med förstärkning i metalltråd, diameter ca 19,5 cm
Sprickor, omfattande bruks och åldersrelaterat slitage