Sideboard
2021-01-18
864781
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, teak, 5 lådor samt 2 dörrar, höjd ca 77, 160x43 cm, nyckel finns
Bruksslitage