Sideboard teak
2021-01-18
864755
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, 1960-tal, teak lådor samt skåpluckor, med hyllplan, ca 120x41 höjd ca 75
bruksslitage
Nyckel finns