Fat på fot Kina 1800-tal
2021-01-18
864751
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT PÅ FOT, 2 st., porslin, Kina, 1800-talets slut, polykrom dekor, ett med sigillmärke, diameter ca 16-27 cm
Slitage, smärre nagg och tillverkningsdefekter