Tillbaka till katalog
Sjöö Sandström Royal Steel herrarmbandsur
Klubbat för:
6 400 SEK
Estimate
7 000 SEK
Description
SJÖÖ SANDSTRÖM, armbandsur, Royal Steel, 1990-tal, automatisk, safirglas, datum, cal ETA 2824, läderarmband med viklås, diameter 37 mm
Condition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
864699
Date:
2021-01-24