Ljuskrona barockstil
2021-01-17
864647
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal, stomme i mässing, glasklädd mittstång, 4 ljusarmar, höjd ca 70 cm
bruks och åldersslitage, smuts