Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2021-01-16
864643
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Ballerina, signerad V. Kliuchnikov, daterad atergo 2015, olja på duk, ca 70x80 cm
Oramad