Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
GRAVYR, av Ètienne Baudet (1638-1711), efter Nicolas Poussin, "Heroiskt landskap", 1800-tal, ca 61x78 cm
Fläckar och slitage
864627
2021-01-16