Clips / örhängen förgyllt silver
2021-01-16
864625
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLIPS, 2 st., förgyllt silver, med dekor av pärlor och olikfärgade cabochonslipade stenar, delvis glas, troligen Österrike/Ungern, svenska importstämplar, diameter 2 cm, vikt ca 14,4 g