Angelica Wiik färglitografi
2021-01-16
864572
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 206/290, ca 59x40 cm, oramad