Taklampor 3 st
2021-01-19
864469
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 100 EUR |
ERICSSON, taklampor, 3 st, vitmålad metall, diameter 36 cm, höjd totalt ca 50 cm.
Slitage, skador, ej funktionstestade.