Philip von Schantz färglitografi
2021-01-15
864456
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Torskhuvuden, signerad och daterad von Schantz -79,133/150 färglitografi, bildstorlek ca 27x38 cm