Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
BARBORD, gulmetall, Johanson Design, Markaryd 1970-tal, laminatskiva med calcitimmitation, kapphängare, etikettmärkt, höjd ca 110, diameter 60 cm
Slitage, repor
864427
2021-01-15