Vägglampor
2021-01-17
864378
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, med kupor i vitt glas, höjd ca 35 cm
Smärre slitage, enstaka fläck