Robert Högfeldt blandteknik
2021-01-17
864364
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Landskap, signerad Högfeldt, blandteknik på pannå, ca 24x33 cm
Ej examinerad ur ram, smärre krackelyr/ färgavfall