Champagnestrutar
2021-01-17
864349
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNESTRUTAR, 6 st (2+2+2). varierande modeller, två st sign GF samt numrerade och daterade -87, höjd ca 18-20 cm
Smärre nagg