Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNESTRUTAR, 6 st (2+2+2). varierande modeller, två st sign GF samt numrerade och daterade -87, höjd ca 18-20 cm
Smärre nagg
864349
2021-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här