Bordslampa
2021-01-14
864334
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, metall, 1900-talets andra hälft, justerbar, höjd ca 26 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage