Slaglåspistol
2021-01-14
864328
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, signerad OIS (Olof "Get-Ola" Jonasson), No 316, längd ca 20 cm