Oljemålning
2021-01-17
864316
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal), blomsterstilleben, signerad och daterad 1895, olja på pannå, ca 31x21 cm