Golvlampa 1960/70-tal
2021-01-14
864304
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, pressglas, 1960/70-tal, höjd inkl, skärm 136 cm
Slitage, färgbortfall