Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957): Saltkvarn, skyltsignerad samt numrerad 144/300, brons, trä samt mossaik, krön i form av älghuvud, höjd 35 cm, i originalkartong
864273
2021-01-14