Karmstol
2021-01-16
864235
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1900-tal, Louis XV-stil, skuren dekor i valnöt, pärlspikning, klägg i beige textil, sitthöjd 50 cm
Slitage